Ремонт варіатора

Ремонт варіатора квадроцикла ATV і UTV

Варіатор – найбільш поширений тип трансмісії на квадроциклах. При експлуатації в жорстких умовах він дуже швидко виходить з ладу через перегрів або розриву ременя. При цьому варто пам’ятати, що на кожному квадроциклі є свої особливості роботи коробки передач. Тому уважно вивчіть керівництво користувача перед тим, як їздити на квадроциклі. Інакше ви ризикуєте потрапити на дорогий ремонт.

Ремонт варіатора квадроцикла в Яремче

Дійсно, процес восстановенія варіатора досить довгий і трудомісткий. Складність робіт залежить від ступеня поломки і особливостей конструкції квадроцикла. В середньому на такий ремонт йде 5-6 годин. Ремінь варіатора можна замінити і самостійно, а ось з більш серйозними поломками краще не гратися. Відразу звертайтеся до кваліфікованих механіків в сервісному центрі Квадро Сервіс.

Що включає ремонт варіатора квадроцикла в Квадро Сервіс:

  • Заміна ременя варіатора
  • Заміна слайдерів варіатора
  • Заміна зчеплення

Заміна ременя варіатора на квадроциклі

Ремінь варіатора є витратним матеріалом і частота його заміни безпосередньо залежить від стилю їзди. Наприклад, при максимальних навантаженнях на двигун варіатор сильно нагрівається, а від нього вже дістається і ременю.

Заміна ременя варіатора на квадроциклі
Заміна ременя варіатора

Виробники ременів з кожним роком їх намагаються модернізувати і зробити більш витривалими. Як зрозуміти, що необхідно замінити ремінь?

Перше, це коли з’являється запах паленої гуми з під кришки варіатора, друге, це раптове зниження максимальної швидкості, ну і третє – це при спробі рушити з місця, квадроцикл не подає ознак руху.

Встановлюйте лише рекомендовані ремені для Вашої моделі квадроцикла, так Ви збережете варіатор від поломки. І пам’ятайте, що спроба встановити ремінь не відповідний варіатору, чревата наслідками капітального ремонту.

Заміна слайдеров варіатора на квадроциклі

Слайдери варіатора (ще багато їх називають скользітелі) служать для забезпечення правильного переміщення ременя по шківу. Виготовляються вони зазвичай з капролона.

Заміна слайдеров варіатора на квадроциклі
Заміна слайдеров варіатора

Згодом вони зношуються, можуть злетіти з посадочних місць і привести варіатор в непридатність. А буває так, що після сильних навантажень на варіатор, слайдери плавляться, а коробка не справляється зі своїми функціями. Найчастіше перегрів відбувається через потрапляння вологи в варіатор.

Заміна зчеплення на квадроциклі

Зчеплення квадроциклів з варіаторною трансмісією має обмежений термін служби, після закінчення якого його необхідно замінити. Зчеплення надає руху квадроцикл завдяки притискним колодкам, які за рахунок відцентрової сили розлучаються і притискаються до чашки варіатора.

Заміна зчеплення на квадроциклі
Заміна зчеплення

Так ось, з часом накладки на колодках стираються, і якщо не провести їх заміну вчасно може статися так, що металеві колодки пошкодять чашку. Якщо при початку руху з під кришки варіатора лунає металевий брязкіт, значить колодки повністю виробилися.

Ніколи не доводьте зчеплення до такого стану, інакше доведеться міняти не тільки зчеплення, але і чашку варіатора.

Щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться з нами по телефону.

+38 066 530 33 80

Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

error: Content is protected !!