Про нас

Квадро Сервіс – це спеціалізованний центр, який здійснює обслуговування, ремонт, тюнінг, прокат квадроциклів, а також продаж деталей і запчастин до них.

Наш інтернет-магазин Kvadro Service надає найширший вибір товарів для ATV і UTV. Нові, оригінальні, аналоги і б/у запчастини для квадроциклів та багі BRP, Polaris, Yamaha, Cfmoto.

У нашому магазині Ви знайдете широкий асортимент запасних частин, комплектуючих і тюнінг деталей. Від фільтрів до редукторів, від стартерів до розширювачів арок – все це доступно в нашому каталозі.

Наш каталог постійно поповнюється, але якщо Ви не змогли знайти необхідну вам запчастину у нас в магазині, обов’язково напишіть або зателефонуйте нам!

Ми знайдемо те, що потрібне саме Вам, за найкращою ціною, і привеземо в найкоротші терміни з США і Європи спеціально для Вас!

Квадро Сервіс

Чому Квадро Сервіс?

Продажем запасних частин ми займаємося вже 10 років, за цей час накопичено величезний досвід в цій сфері. Ми знаємо де краще купити оригінальну запасну частину або аксесуар, а де можна заощадити без втрати якості і купити не оригінальну. Який тюнінговий аксесуар реально буде корисний у вашому випадки, а якою буде абсолютно марною тратою грошей.

Ми не намагаємося продати річ яка буде марна нашому клієнтові, ми намагаємося зробити так, що б наш клієнт був задоволений тим вибором, який ми допомогли йому зробити. Це запорука того, що клієнт оцінить наш професіоналізм і якість роботи і стане нашим постійним клієнтом.

Наша місія

Ми самі активно експлуатуємо в “бойових” умовах, більшість техніки на яку продаємо запасні частини і аксесуари. Ми спілкуємося з величезною кількістю інших активних користувачів, і постійно збираємо відгуки про користь і якість того чи іншого аксесуара або хворобах і проблемах техніки.

Майстри нашого сервісного центру мають за плечима великий досвід роботи з різними моделями квадроциклів, UTV. У сервісному центрі Kvadro Service ми проводимо комп’ютерну діагностику на спеціальному обладнанні, ремонт будь-якої складності, заміну деталей, сходження.

error: Content is protected !!