Ремонт лебідки

Ремонт лебідки квадроцикла

«Чим крутіше джип, тим далі йти за трактором» – з винаходом лебідки на позашляховики ця приказка більше не актуальна. Квадроцикли в силу свого легкої ваги проїжджають далі, ніж автомобілі, але застряють також непогано. Тому, лебідка або по-простому «лебідь» все частіше і частіше можна помітити на «квадриках».

Ремонт лебідок квадроциклів

Особливості лебідок

При виборі лебідки важливо враховувати масу мотовсюдихода, потужність його двигуна і умови, в яких лебідка буде експлуатуватися. На деяких квадроциклах, наприклад, BRP, лебідки ставляться з заводу. Вони вже розраховані на ту модель, на якій встановлені.

Лебідки Warn, вважаються найкращими і надійними, а ці якості – головні для даного обладнання. Однак ремонт лебідок квадроциклів Warn не є рідкісним випадком через постійного впливу бруду. Наш сервісний центр із задоволенням допоможе вам відновити працездатність вашої лебідки.

Коли потрібен ремонт

Основні випадки, при яких необхідний ремонт лебідок для квадроциклів:

  • Окислення контактів соленоїда
  • Знос підшипників в редукторі
  • Перегрів підшипникових вузлів через нестачу мастильного матеріалу
  • Перегрів гальмівних колодок
  • Неможливість лебідки підняти вантаж
  • Ослаблення гальмівних колодок, неможливість тримати вантаж

З будь-якої з цих неприємностей вам допоможе впоратися команда наших майстрів Квадро Сервіс.

Реставрація лебідки квадроцикла

У разі тривалої відсутності роботи лебідки, вона залишається робочої, але виражаючись технічною сленгом фахівців нашого сервісного центру в ній намертво все закисло. Якщо деталі в такій лебідці залишилися не схильні до корозії, то її досить перебрати і добре їх змастити.

Більш часті механічні поломки зустрічаються при спортивній експлуатації. У слідстві неуважність оператора, наприклад: трос намотався на одну сторону барабана, що призвело до пошкодження корпусу, або спроба розмотати лебідку з заблокованим редуктором, пісок в підшипнику і т.д.

У цих випадках лебідці потрібно кваліфікований ремонт, або заміна деталей. Спеціальне обладнання та інструменти, якими обладнаний наш сервісний центр, забезпечують високу якість і мінімальні витрати часу на виконання ремонту та обслуговування лебідок.

У Карпратах грибники, мисливці та рибалки нерідко віддають перевагу квадроциклу чим автомобілю, і лебідка їх сильно виручає в місцях утрудненої прохідності. Тому часто їх цікавить питання «ремонт лебідок для квадроциклів в Яремче».

Ми готові виконати обслуговування ваших лебідок з будь-поломкою, забезпечивши цим вашому транспорту запоруку успішного просування по бездоріжжю.

Якщо Вашому квадроциклові необхідний ремонт лебідки, залиште свою заявку на нашому сайті або зателефонуйте за вказаними номерами, і наші професійні майстри допоможуть вам.

Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

error: Content is protected !!